2019-2020 Sezonu Basketbol Okulu kayıtlarımız devam ediyor !!!

0

2019-2020 sezonu basketbol okulu ve lisanslı takımlarımız antrenmanlara başladı.

Yeni sezonda junior takım, küçük takım, yıldız takım, genç takımımızın katılacağı turnuva ve liglerde gücümüze güç katacak sporcular seçilecektir. Lisanslı basketbol takımlarımıza katılmak isteyen her yaştan basketbolcuların en kısa sürede kulübümüzle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Kış Basketbol Okulu

Bahçeşehir Atatürk Lisesi Spor Salonu’nda haftasonları devam edecek olan Kış Basketbol Okulu çalışmalarımız 15 Eylül 2018 Cumartesi günü başladı. Her yaştan kız – erkek basketbol oynamak isteyen gençlerimizin katılabileceği Bahçeşehir’in en köklü basketbol okulu çalışmalarında kayıtlar devam ediyor. Bilgi için 0532 221 11 26 Hüseyin Gülhan / 0507 762 03 41 Selçuk Bekret size yardımcı olmak için günün her saati iletişim kurmanızı bekliyor.

Kış basketbol okulu yaş ve basketbol seviyesine göre oluşturduğumuz gruplarda temel basketbol antrenmanları yapılacak ve bu çalışmalarımızda ki amaç sporcumuzun hem fiziksel hem de mental performansını üst düzeye çıkarmak olacaktır. Antrenmanlarımız Cumartesi ve Pazar günleri Bahçeşehir Atatürk Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılmaya devam ediyor. Lisanslı basketbol takımı gruplarımızın hafta içi belirlenecek günlerde ekstra antrenmanları yapılacaktır. Antrenmanlarımızın süresi 1 saat 15 dakikadır. Tüm sporcularımıza lisanslı basketbolcu olma fırsatı tanınmaktadır. Takım gruplarımız Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği liglerde mücadele edecekler, yaş ve basketbol seviyelerine göre ayırdığımız spor okulu gruplarımız da özel turnuvalara ve kendi seviye ve yaşlarına uygun başka takımlarla sezon içinde alacağımız hazırlık maçlarına katılacaklardır.

Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği büyükler ligine katılan, kurulan A takımız bu seneye yaptığı yeni transferlerle hızlı bir başlangıç yaptı. Geçen seneden daha iyi bir sezon geçirme hedefinde olan A takımımız için de takıma katılma şansınız devam ediyor.

2019-2020 dönemin de Sömestr Kampı ve okulların kapanmasından sonra Yaz Kampı olarak iki kamp organizasyonu düzenlenmesi planlanmıştır.

Sporcularımız ve ailelerimizle bir sezonu daha sabırsızlıkla bekliyor, yeni sporcularımızı ve ailelerini de şimdiden kucaklıyor “aramıza hoş geldiniz” diyoruz.

Share.

About Author

Comments are closed.

Visit Us On Facebook